Sepet

 

İptal İşlemleri

Obdtest üzerinden siparişini vermiş olduğunuz ürünler normal şartlar altında 1(bir) iş günü özel durumlar söz konusu olduğunda en geç 2(iki)iş günü içerisinde, çözüm ortaklarımızdan TNT kargo’ya teslim edilmektedir. Takibi süre içerisinde TNT Kargo’nun belirlemiş olduğu sürede tarafınıza siparişleriniz ulaştırılmaktadır. 

Vermiş olduğunuz siparişlerin iptalinin gerçekleşebilmesi için ürünlerinizin kargo servisinden henüz çıkmamış olması gerekmektedir. Sipariş iptalleri için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Belirtmiş olduğumuz iptal süreçlerinin dışında, firmamıza ödemesi yapılmış siparişlerinizin iptali için yapmış olduğunuz ödemenin %35 ‘i oranında kesinti yapılır, ödemeyi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden geri ödeme; ürünün gönderici firmaya ulaşmasına ve kontrollerinin yapılmasına takiben 7(yedi)iş günü içerisinde yapılır. 

 

 

İletişim

YUKOPEL TRADİNG FREE PORT
SERBEST LİMAN PK 403
Gazimağusa 99450,
KKTC

+90 392 366 41 41
 

Hakkımızda

Obdtest.com olarak faaliyete başladığımız andan itibaren belirlediğimiz tek hedef, kullanıcı ihtiyaçlarını eksiksiz olarak yerine getirebilen ve istenen hizmetleri müşteri beklentilerini göz önünde bulundurarak mümkün olan en yüksek kalitede sektörün demirbaşlarına ulaştırabilmektir. 

Bağlantılar

Color I Color II Color III Color IV Color V Color VI

Giriş yada Kayıt Ol