Sepet

 

JALTEST ARIZA TESPİT CİHAZI ile RENAULT APM KODLAMA İŞLEMİ

Renault ve Volvo araçlarda yıllardır problem olan ve çözümü sadece Yetkili Servislerle sağlayabildiğimiz APM kodlama işlemini artık JALTEST ARIZA TESPİT CİHAZI ile kolayca gerçekleştirebiliyoruz.


Tüm ağır vasıta, kamyon, otobüs, iş makinası, traktör ve fren sistemlerine müdahale edebilen Jaltest Arıza Tespit cihazı ile Renault Premium DXI Euro5 araç üzerinde Hava Kurutucu sistemi değiştirildikten sonra APM Kodlama işlemini kolayca gerçekleştirdik.
Bu işlemi Jaltest arıza tespit cihazı ile gerçekleştirmek oldukça basit ve mümkün.


Jaltest Arıza Tespit Cihazı programını çalıştırdıktan sonra araç seçimini yapıyoruz. Araç ile iletişim kurduktan sonra APM üzerinde kayıtlı olan sistem parametrelerini bilgisayarımıza kaydediyoruz. Bu işlemi yapmak için Araç seçimini yaptıktan sonra Parametreler menüsü içerisinden ''Jalteste Kopyalayın'' seçeneğini seçiyoruz.


Araç üzerinden okunan kalibrasyon dosyalarını bilgisayarımıza kaydettikten sonra araç üzerindeki APM Değişikliğini yapıyoruz. Bu değişikliği yaptıktan sonra bilgisayara kaydettiğimiz kalibrasyon dosyasını tekrar yeni APM üzerine yazmamız gerekiyor. Bu işlem için yeniden araç ile iletişim kurduktan sonra Parametreler menüsü içerisinden ''ECUYA KOPYALA'' seçeneğini seçip kaydettiğimiz dosyayı seçiyoruz.


Dosya yazma işlemi bittikten sonra araç üzerinde Hava Kurutucu Kalibrasyonu yapmamız gerekmektedir. Tüm işlemleri bitirdikten sonra Jaltest Menüsü üzerinden Kalibrasyon menüsüne giriş yapıp HAVA KURUTUCU KALİBRASYONU'nu talimatlar doğrultusunda gerçekleştiriyoruz.


Bu işlem ile ilgili daha fazla bilgi ve iletişim için lütfen bizimle irtibata geçiniz...

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Markalar

mercedez-benz-ariza-tespit-cihazi
bmc-ariza-tespit-cihazi
bmc-ariza-tespit-cihazi
jaltest-renault-ariza-tespit-cihazi
jaltest-scania-ariza-tespit-cihazi
jaltest-volvo-ariza-tespit-cihazi
daf-agir-vasita-ariza-tespit-cihazi
ford-agir-vasita-ariza-tespit-cihazi
hyundai-agir-vasita-ariza-tespit-cihazi
isuzu-agir-vasita-ariza-tespit-cihazi
iveco-agir-vasita-ariza-tespit-cihazi
vw-logo

Abone Olun

Jaltest Türkiye Araç Arıza tespit cihazı olarak firmamızdan yapacağınız alışveriş sonrasında kullanım konusunda verilen ücretsiz eğitimin yanı sıra teknik servis konusunda da desteğimiz sürekli olarak bulunmaktadır. 

Jaltest Türkiye yetkilisi olarak sitemizde yapacağınız incelemeler sonrasında detaylar için bizlere telefon olarak da ulaşmanız mümkün. Araç Arıza tespit cihazı konusunda devamlı güncellik ve Türkçe arayüzü ile kolay kullanım isteyenlere Jaltest doğru seçenek olmakta.

Color I Color II Color III Color IV Color V Color VI

Giriş yada Kayıt Ol