Logo

JALTEST 17.3 Yazılımı İle Gelen Yenilikler?

  • Published in
  • Kategori: Blog
  • Hits: 489
  • Yazdır

Jaltest, bu yazılımında teşhis içeriklerini, grafik ara yüzünü geliştirerek ve her yeni sürümü geliştirmeye, uygulamayı daha kolay kullanmaya devam ediyor. Buna ek olarak da teşhis aracı olarak yeni pazarlarda destek alan yeni gelişmelerle birlikte yeni markalar ve modeller de ekledi.


Jaltest 17.3 yazılımı AGV seviyesinde bakım araçlarına ve teknik bilgilere eşsiz erişime sahiptir. Şuanda mevcut ve gelecekteki Jaltest kullanıcıları, piyasada olan en geniş teşhis özelliklerinden faydalanabilirler.


Bu yeni yazılım şunları içerir:
19.435 yeni kodlar
1,433 yeni elektronik modül
1,350 yeni işlevsellik
4 yeni marka
Profosyenel bir ağır vasıta arıza tespit cihazı olan Jaltest; 1.447'den fazla yeni sorun giderme kılavuzunu ve 1120'den fazla yeni ilave sorun giderme kılavuzunu içerir.
Jaltest; kullanıcısı için yeni olanaklar sunmaya devam ediyor. 
Bu sürümdeki diğer yenilikler ise şunlardır:
VIN tarafından araç arama. 
VIN Numarasının otomatik olarak tanımlanması
Sorun giderme ve prosedür adımlarındaki onay işaretleri
Sistem ekranlarına kısayollar
…VE DAHA FAZLASI!


Jaltest AGV, tarım sektöründeki teknolojik değişimlerin en üst seviyesinde olmak için gelişmeye devam ediyor. Her yeni sürümde, kapsama alanı yeni sistem, model ve markalarla artırılıyor. Jaltest grafik arayüzüde değiştirilmiştir.  Bu olağanüstü çalışma sayesinde Jaltest AGV, birçok marka araçlar sektöründe bir ölçüt haline geldi.
39 Markalar
4.197 Sistemler
2.480 Teknik veri tabanları
2.391 Bağlantı şemaları bulunan sistemler
Aşağıda, diğerlerinin yanı sıra yenilikleri içeren bu Jaltest sürüm güncellemesinin bir özetini bulabilirsiniz:
VIN tarafından araç arama
Fendt / Massey Ferguson: makaralı valflerin kontrolü ve programlanması
Claas Lexion: sistem SCR bluetec, SCR ile ilgili Bellek Sıfırlama
John Deere: gerçekleştirmek için yeni işleniyor
CNH: yeni araç servis verileri

COMTRANS MOSKOVA 2017 FUARI
Jaltest arıza tespit cihazı, merkezi İspanya olan Cojali firması tarafından üretilmiştir.
Geçtiğimiz hafta Cojali firması  Comtrans Moscow 2017 fuarına katılmıştır. On sekizinci baskısını yerine getiren ticari araç sektörü için Cojali firması Rusya’nın en büyük ziyaretçisi olmuştur.  Bu Cojali firması için ürünlerini ve hizmetlerini büyüyen bir ticari araç pazarına sunmak için mükemmel bir fırsat olmuştur.
Cojali, EURO 6 standardına uygun araçlar için geliştirilen elektronik kontrollü yenilikçi fanlar ve elektronik kontrol üniteleri ile birlikte römork fren sistemi e- ABS'yi sundu.
Bu arada Jaltest, yeni nesil Ticari, AGV, OHW ve Deniz araçları için multibrand teşhis programının yeni işlevlerini pazarda başarıyla sergiledi. Jaltestin bu başarısını tüm katılımcılar hayranlıkla izledi. 
Kuşkusuz, COMTRANS MOSCOW 2017 fuarı Cojali ve Jaltest'in tüm uluslararası pazarlarda varlığını güçlendirmeye devam etmek için mükemmel bir fırsat oldu.

Jaltest Türkiye