Sepet

 

Jaltest Ford Cargo Trucks Ağır Vasıta Arıza Tespit Cihazı

Ağır ticari marka olan Ford Trucks, daha fazla yük taşıma ve ağır koşullar için geliştirdiği modelini müşterilerine sundu. 6x4 çekici modeli. En yüksek performans için çift diskli debriyaj ve 60 tona kadar artırılmış ağırlığa sahiptir.

En zorlu şantiye koşullarında dahi tamper ve damper çekici sizlere hizmet sunuyor. Ağır nakliye taşımacılığına yönelik tüm ihtiyaçlarınız için tasarlanmış yükünüzü hafifletecek bir araç.

Zorlu şantiye koşullarında yarı römork damperli kamyon olarak kullanılabilecek, ek olarak yollarda alçak şasi yarı römork ile proje taşımacılığında ve tanker taşımacılığında da rol alacak. İnşaat projeleri dahil, en zorlayıcı yol şartlarında dahi en iyi çekiş gücüne sahiptir.

Ford Otosan bizlerin tüm ihtiyacını karşılayabilecek bir aracı pazara çıkartıyor peki biz bu araçların bakımını nasıl yapıp arızasını nasıl gidereceğiz diyorsunuz değil mi?
İşte Jaltest Arıza Tespit Cihazı tam bu noktada sizlere hizmet için hazır olarak bekliyor..

Jaltest Arıza Tespit Cihazı sadece Ford’da değil tam tamına 72 büyük ağır vasıta markasını desteklemektedir!!

Bunlardan bazıları; BMC, MERCEDES-BENZ, CATERPILLAR, NISSAN, DAF, RENAULT, FORD, ROWOR, HYUNDAI, SAIC-IVECO, HONGYAN, ISUZU, SCANIA, IVECO, TATA, MAN, TATA-DAEWOO, MITSUBISHI FUSO, TATRA, VOLKSWAGEN, VOLVO, VOLVO USA, WORKHORSE...

Eğer büyük kamyonlar, tırlar, traktörler ile çalışıyorsanız bu ford trucks’ı da kaçırmak istemiyorsanız , arıza bakım dertleri sizi yorduysa; JALTEST ARIZA TESPİT CİHAZI sizler için üretilmiştir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Markalar

mercedez-benz-ariza-tespit-cihazi
bmc-ariza-tespit-cihazi
bmc-ariza-tespit-cihazi
jaltest-renault-ariza-tespit-cihazi
jaltest-scania-ariza-tespit-cihazi
jaltest-volvo-ariza-tespit-cihazi
daf-agir-vasita-ariza-tespit-cihazi
ford-agir-vasita-ariza-tespit-cihazi
hyundai-agir-vasita-ariza-tespit-cihazi
isuzu-agir-vasita-ariza-tespit-cihazi
iveco-agir-vasita-ariza-tespit-cihazi
vw-logo

Abone Olun

Jaltest Türkiye Araç Arıza tespit cihazı olarak firmamızdan yapacağınız alışveriş sonrasında kullanım konusunda verilen ücretsiz eğitimin yanı sıra teknik servis konusunda da desteğimiz sürekli olarak bulunmaktadır. 

Jaltest Türkiye yetkilisi olarak sitemizde yapacağınız incelemeler sonrasında detaylar için bizlere telefon olarak da ulaşmanız mümkün. Araç Arıza tespit cihazı konusunda devamlı güncellik ve Türkçe arayüzü ile kolay kullanım isteyenlere Jaltest doğru seçenek olmakta.

Color I Color II Color III Color IV Color V Color VI

Giriş yada Kayıt Ol