Sepet

 

BLOG

Blog

JALTEST DAF KALİBRASYON İŞLEMİ

 • Published in
 • Super User tarafından yazıldı.
 • Kategori: Blog
 • Gösterim: 37

Jaltest Arıza tespit cihazı, DAF araçlar da arıza tespiti, adaptasyon ve kalibrasyon işlemlerini kolayca ve profesyonelce yapabileceğiniz bir arıza tespit cihazıdır. Kullanımı oldukça basittir.  Arızayı basit bir şekilde tespit edebilmenizi ve arızayı gidermenize olanak sağlar. Arızanın çözüm yollarını kayedebilirsiniz dolayısıyla başka bir araçta aynı hata ile karşılaşıldığı zaman oluşan hatayı hızlı bir şekilde çözmenizi sağlar. Bunun yanı sıra araç canlı verilerini  kapsamlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Arızalarla alakalı elektrik şemaları sayesinde, arıza lokalizasyonunu kolayca yapabileceksiniz.

Jaltest Arıza tespit cihazı Şase (VIN), motor kodu, akü voltajı, yağ seviyesi, gaz pedali sensörleri, A/C basıncı, manifold mutlak basınç gibi araçta ki tüm sensörlerin değerlerini  size doğru ve hızlı bir şekilde verecektir.

Jaltest üniversal arıza tespit cihazı kapsamında ayrı ayrı paketler mevcuttur;  eğer isterseniz ayrı bu paketleri ayrı ayrı alabilirsiniz. Dolayısıyla Jaltest arıza tespit cihazınıza sadece DAF paketi alabileceğiniz gibi kamyon, dorse, hafif ticari, otobüs, iş makineleri gibi paketleri de ekleyerek kullanabilirsiniz. Tek bir cihazla tüm filonuza hakim olabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için;
www.nitrobilisim.com.tr
05321110230

Jaltest 18.3 Versiyon İle Euro 6 Araçlarda Benzersiz Yenilikler!

 • Published in
 • Super User tarafından yazıldı.
 • Kategori: Blog
 • Gösterim: 153

Universal arıza tespit cihazlarının lider markası olan Jaltest, 18.3 versiyon ile yine yeniliklere yenilik katıyor ve piyasanın zirvesinde olmaya devam ediyor.

Jaltest Sofware 18.3 yeni güncellemesi ile teşhis içeriklerini ve grafik ara yüzünü geliştirerek uygulamayı hem daha kolay hemde daha fazla marka model ile bağlantı kurmak için tasarlamıştır.

18.3 yazılımında tüm sistemlerde geliştirmeler gerçekleştirilmiştir. Özellikle AGV (Traktör ve Biçerdöver) ve OHW (İş Makinası) sistemlerinde bir çok yeni marka model eklenmiştir.

Jaltest kullanıcıları piyasada en gelişmiş sistemi kullanmaktadır.

Yeni yazılım şunları içermektedir

Bu versiyonda 594 model, 3383 sistem, 2581 diyagram eklendi. Ayrıca adım adım sorun giderme kılavuzları, tanılama yardımı vb. içeren yeni teknik veriler de eklenmiştir.

 

 Jaltest bakım sıfırlama kısayolları ile artık daha hızlı çözümler,

Sistem adını aratarak modellere daha kolay erişim,

Marka Özelleştirmeleri  ve çok daha fazlası 18.3 versiyon ile sizlerle..

 

HYUNDAİ ARAÇLARDA JALTEST ARIZA TESPİT CİHAZI

 • Published in
 • Super User tarafından yazıldı.
 • Kategori: Blog
 • Gösterim: 185

Merkezi İspanya olan Cojali firmasının üretmiş olduğu Jaltest ağır vasıta arıza tespit cihazı Otobüs, İş makinası, Ekskavatör, Dorse – Çekici, Tekne / Marine – Traktör, Vinç ve Van – Pickup için kullanılan profesyonel arıza tespit cihazıdır.

JALTEST TELEMATİK

 • Published in
 • Super User tarafından yazıldı.
 • Kategori: Blog
 • Gösterim: 163

JALTEST TELEMATİK Cojali firması tarafından üretilen, temel amacı araç takibi olan FSM sistemi olmanın yanı sıra, diagnostik, uzaktan bağlantı, sürücülerle doğrudan iletişim gibi özellikleri ihtiva eden profesyonel filo yönetim sistemi'dir.Filomu nasıl etkin bir şekilde yönetirim diyorsanız sizin aradığınız sistem Jaltest telematik'tir.

AĞIR VASITA ARIZA TESPİT CİHAZI JALTEST

 • Published in
 • Super User tarafından yazıldı.
 • Kategori: Blog
 • Gösterim: 238

Nitro Group; Jaltest Universal Ağır Vasıta Arıza Tespit Cihazı resmi distribütörüdür.

Jaltest universal bir arıza tespit cihazıdır. Kamyonet, traktör,hafif ticari vs. tarzı araçların arıza tespit işlemleri için özel olarak geliştirilmiş olan bu cihaz tamamen Türkçe'dir. Kullanımı oldukça kolay olan bir üründür. Siz değerli müşterilerimiz için oldukça rahat bir kullanım olanağı sağlanmıştır.

Jaltest Arıza Tespit Cihazı orijinal ve online’dır, bu nedenle sizlere yetkili servis normunda çalışmanızı mümkün kılar.

Alt Kategoriler

Markalar

mercedez-benz-ariza-tespit-cihazi
bmc-ariza-tespit-cihazi
bmc-ariza-tespit-cihazi
jaltest-renault-ariza-tespit-cihazi
jaltest-scania-ariza-tespit-cihazi
jaltest-volvo-ariza-tespit-cihazi
daf-agir-vasita-ariza-tespit-cihazi
ford-agir-vasita-ariza-tespit-cihazi
hyundai-agir-vasita-ariza-tespit-cihazi
isuzu-agir-vasita-ariza-tespit-cihazi
iveco-agir-vasita-ariza-tespit-cihazi
vw-logo

Abone Olun

Jaltest Türkiye Araç Arıza tespit cihazı olarak firmamızdan yapacağınız alışveriş sonrasında kullanım konusunda verilen ücretsiz eğitimin yanı sıra teknik servis konusunda da desteğimiz sürekli olarak bulunmaktadır. 

Jaltest Türkiye yetkilisi olarak sitemizde yapacağınız incelemeler sonrasında detaylar için bizlere telefon olarak da ulaşmanız mümkün. Araç Arıza tespit cihazı konusunda devamlı güncellik ve Türkçe arayüzü ile kolay kullanım isteyenlere Jaltest doğru seçenek olmakta.

Color I Color II Color III Color IV Color V Color VI

Giriş yada Kayıt Ol