Sepet

 

JALTEST ISUZU ARIZA TESPİT CİHAZI

Henüz Derecelendirilmemiş Üretici Cojali Jaltest E-posta

Satış fiyatı 3.324,00 TL
  • Açıklama
  • Teknik Destek
Jaltest arıza tespit cihazı üzerine istediğiniz markaları seçerek üniversal arıza tespit cihazı oluşturabilirsiniz. ISUZU arıza tespit cihazı için almanız gereken lisans bilgileri detaylarda.

UYARI : SADECE YAZILIM FİYATIDIR. LİNK KİT SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Bu lisans ile sadece ISUZU marka araçlara giriş yapabilirsiniz. İsterseniz Jaltest arıza tespit cihazı olarak daha uygun fiyatlara edinebileceğiniz diğer paketleri incelemek için aşağıdaki linkte tıklayabilirsiniz. Bunun yanı sıra tek tek marka seçimi yaparak kendi cihazını da oluşturabilirsiniz.

Jaltest Yazılım Lisanları

Satın alma sonrasında lisans kullanımınız aktif hale gelecektir. İlk yıl sonrasında yıllık kullanım bedeli ödemesi yaparak kullanıma devam edebilirsiniz.

Jaltest Türkiye Araç Arıza tespit cihazı olarak firmamızdan yapacağınız alışveriş sonrasında kullanım konusunda verilen ücretsiz eğitimin yanı sıra teknik servis konusunda da desteğimiz sürekli olarak bulunmaktadır. 

Jaltest Türkiye yetkilisi olarak sitemizde yapacağınız incelemeler sonrasında detaylar için bizlere telefon olarak da ulaşmanız mümkün. Araç Arıza tespit cihazı konusunda devamlı güncellik ve Türkçe arayüzü ile kolay kullanım isteyenlere Jaltest doğru seçenek olmakta.

Nitro Group
Merkez Adana 
Adres:Onur Mahallesi Turhan Cemal Beriker Bulvarı Kiza İş Merkezi A2 Blok Kat : 2 No: 25 437/3
Seyhan / Adana
İstanbul Şube
Adres:İkitelli OSB. Mah. Beyaz Tower 6. Cadde No:197 D31
Başakşehir / İstanbul
Telefon: 0532 111 02 30 (pbx)

 

Color I Color II Color III Color IV Color V Color VI

Giriş yada Kayıt Ol