Sepet

 

ZipClipGo Emergency Traction Aid_04 ZipClipGO 2 zipclipgo-emergency-traction-aid-3 Acil-&Ccedil3

ZipClipGo YENİ KAR LASTİK ZİNCİRİ

Henüz Derecelendirilmemiş Email

Sales price $9.00
  • Description
  • Teknik Destek
ZipClipGo YENİ KAR LASTİK ZİNCİRİ

ZipClipGo Nedir?

ZipClipGo tüm araç sınıfları için tasarlanmış mükemmel bir acil durum çekiş yardımcısıdır. Acil araç çekim işleminde yenilikçiliği ön planda tutan bu ürün buzlu zeminden,çamurdan,kardan hızlı ve kolay bir şekilde kurtulmanızı sağlayacak. Kolay kurulumu olan ZipClipGo tüm binek sınıfı araçlara sadece birkaç dakikada takılmaktadır. 

 

Karda kalmak,çamura saplanmak,buz zeminde gitmek çile olmaktan çıkacak ve bir ZipClipGo ile anında tüm zorlukları aşarak yolunuza devam edeceksiniz. Bayan sürücüler için artık karlı havalar çile olmaktan çıkıp ZipClipGo ile tüm yollarda ki engel sadece birkaç dakikada kalkacak. Genel olarak kullanılan lastik zincirlerini takmak ve satın almak zahmetine ZipClipGo ile son verin. ZipClipGo acil durumlar için en iyi alternatiftir ve bagajınızda her daim olmalıdır.

 

ZipClipGo, aluminyum alaşım ve çelik jantlarda kullanılabilir.

 

10 Adet Zip + 10 Adet Clip 2 Teker İçin

Her Zip Uzunluğu 91.3 Cm
12 - 22 Inche Her janta uyumludur
Otomobil, SUV, 4x4, Pickup

İletişim

YUKOPEL TRADİNG FREE PORT
SERBEST LİMAN PK 403
Gazimağusa 99450,
KKTC

+90 392 366 41 41
 

Hakkımızda

Obdtest.com olarak faaliyete başladığımız andan itibaren belirlediğimiz tek hedef, kullanıcı ihtiyaçlarını eksiksiz olarak yerine getirebilen ve istenen hizmetleri müşteri beklentilerini göz önünde bulundurarak mümkün olan en yüksek kalitede sektörün demirbaşlarına ulaştırabilmektir. 

Bağlantılar

Color I Color II Color III Color IV Color V Color VI

Giriş yada Kayıt Ol