Sepet

 

fordvcm2 15 28 37 4 5 6 7

FORD ARIZA TESPİT CİHAZI YENİ FORD IDS VCM 2

Henüz Derecelendirilmemiş Email

Sales price $260.00
  • Description
  • Teknik Destek
Ford VCM 2 Arıza Tespit Cihazı

Ford yetkili servislerinde kullanılan VCM2 arıza tespit cihazı, Ford Binek ve Ticari, Mazda, Land Rover, Jaguar, Lincoln / Mercury marka araçlara diagnostik işlem yapmaya olanak sağlar.

VCM2 kullanımı için gerekli olan IDS yazılımı servisimizdeki en güncel versiyon ile sizlere sunulmaktadır.

IDS v95.01 ile piyasaya yeni çıkan 2015 model araçlar ile iletişim kurabilir, araç üzerinde yetkili serviste yapılan tüm diagnostik işlemlerini yapabilirsiniz.

 

Ford VCM 2 Özellikleri

Otomatik Tanıma:

Diagnostik işlemleri yapacağınız aracı manuel olarak seçmenize gerek kalmadan otomatik olarak tanır ve araç özelliklerini size sunar.

Arıza Kodu Okuma – Silme:

Aracın hafızasına kayıt etmiş olduğu arıza kodlarını çözümleri ile birlikte görüntüleyebilir, hangi parçanın değiştirilmesi veya tamir edilmesi gerektiğine karar verebilirsiniz. Araç üzerinde tamiri gerçekleşen arıza kodlarını araç beyninden kaldırabilirsiniz.

Canlı Verilerin Görüntülenmesi ve Kaydı:

Ford VCM 2 arıza tespit cihazı ile servisinize gelen araçların Gerçek zamanlı (canlı) verilerini görüntüleyebilir ve kayıt edebilirsiniz. Aracın size verdiği canlı değerler ile karşılaştırma yaparak arızanın nerede olduğunu bulabilirsiniz.

VCM 2 Programlama:

Elektronik kontrol ünitesi (ECU), motor beyni(PCM), fren sistemi (ABS), hava yastıkları (Airbag) yakıt pompası gibi programlanabilir sistemleri Ford VCM 2 ile programlayabilirsiniz.

Anahtar Kodlama (İmmobilizer Programlama):

Aracınız için yedek anahtar oluşturabilir, yedek anahtarı iptal edebilir ve mevcut anahtarı yeniden kodlayabilirsiniz.

Hız Sınırı Koyma / Kaldırma:

Hız limiti olan araçlardaki hız limitini kaldırabilir veya aracınız için istediğiniz hız limitini siz belirleyebilirsiniz.

*Direksiyon açısını sıfırlayabilir ve açı sensörünü kalibre edebilirsiniz.

*Dizel partikül filtre rejenarasyonu, enjektör kodlama ve park freni çektirme gibi tüm diagnostik işlemleri Ford VCM 2 Arıza Tespit Cihazı ile gerçekleştirebilirsiniz.

 Ford VCM 2 yetkili servislerde yapılan tüm diagnostik işlemlerin özel servislerde de yapılabilmesine olanak sağlamaktadır.

 

 

Etiketler

İletişim

YUKOPEL TRADİNG FREE PORT
SERBEST LİMAN PK 403
Gazimağusa 99450,
KKTC

+90 392 366 41 41
 

Hakkımızda

Obdtest.com olarak faaliyete başladığımız andan itibaren belirlediğimiz tek hedef, kullanıcı ihtiyaçlarını eksiksiz olarak yerine getirebilen ve istenen hizmetleri müşteri beklentilerini göz önünde bulundurarak mümkün olan en yüksek kalitede sektörün demirbaşlarına ulaştırabilmektir. 

Bağlantılar

Color I Color II Color III Color IV Color V Color VI

Giriş yada Kayıt Ol