Sepet

 

bmw bmw-icom-a2bc-with-201405-software bmw-icom-a2bc-set-with-20157-software bmw-icom-a2bc-with-201405-software (1) bmw-icom-a2bc-set-with-20157-software (1) bmw-icom-a2bc-set-with-20157-software (2) bmw-icom-a2bc-with-20159-software-with-evg7-diagnostic-controller-tablet-pc-4gb-ddr bmw-icom-a2bc-set-with-20157-software (3)

BMW ICOM A2+B+C 2014.07 FULL VERSİYON(BMW ARIZA TESPİT CİHAZI)

Henüz Derecelendirilmemiş Email

Sales price
  • Description
  • Teknik Destek
BMW Icom A2 Cihazı

BMW Icom A2 cihazı Rehngold2 v3.47 2015 program ile sunulmaktadır. BMW/Mini Yetkili servislerinde kullanılan Icom A2 Cihazı, BMW ve Mini araçlarda diagnostik işlerinin tamamını yapmak üzere tasarlanmıştır.  BMW Icom A2 cihazı ile servisinize gelen bir BMW veya Mini araçlarda şu işlemleri yapabilirsiniz.

Enjektörü değişen araçlara enjektör kodlayabilirsiniz.

Aküsü sökülüp takılan araca gerekli adaptasyonları yapabilirsiniz.

Aracın arızasını çözmeye yardımcı olacak dökümanları inceleyerek arızayı çözmede hız kazanabilirsiniz.

ECU arızası durumunda araca takılan yeni ECU’yu araca kodlama işlemini yapabilirsiniz

Kutu içeriğinden çıkan 20 pin yuvarlak soket ile 2000 model öncesi eski araçlara bağlanıp diagnostik işlemlerinizi yapabilirsiniz

Gerçek zamanlı verileri görüp araç üzerindeki herhangi bir sensörün normalde olması gereken değerin dışına çıkıp çıkmadığını canlı bir şekilde görebilirsiniz.

Araç üzerindeki butonlar veya kolları kullanmadan bunlardan bağımsız şekilde cihaz ile birlikte parça sağlamlığı testi yapıp arızanın parçada mı yoksa mekanik buton veya kollarda mı olduğunu görebilirsiniz.

ECU parametrelerini değiştirip araç üzerinde herhangi bir değişiklik yapabilirsiniz.

Bu cihaz ile birlikte BMW online servis sistemi (BMW OSS) üyeliği satın alıp servisinize gelen araçları yetkili servis ile birebir aynı şekilde onarıp , online araç kaydı yapabilirsiniz. BMW OSS ile yapılan tüm işlemler kayıt altına alınır bu sayede aracını 2. El satın alan müşterilerinize aracın geçmişindeki yetkili servis kayıtlarını, geçmişteki kilometro durumunu, Aracın ilk satın alındığındaki standart ve opsionel donanımlarını,  araç üzerine elinizdekiler dışında kaç adet anahtar kaydı olduğunu belgeleyebilirsiniz. 

BMW Icom A2 cihazı eski BMW Icom A+B+C cihazının yaptığı tüm işlemleri yapmakta ve buna ek olarak online bağlantı gerektiren tüm işlemleri yapabilmektedir. 

 

Etiketler

İletişim

YUKOPEL TRADİNG FREE PORT
SERBEST LİMAN PK 403
Gazimağusa 99450,
KKTC

+90 392 366 41 41
 

Hakkımızda

Obdtest.com olarak faaliyete başladığımız andan itibaren belirlediğimiz tek hedef, kullanıcı ihtiyaçlarını eksiksiz olarak yerine getirebilen ve istenen hizmetleri müşteri beklentilerini göz önünde bulundurarak mümkün olan en yüksek kalitede sektörün demirbaşlarına ulaştırabilmektir. 

Bağlantılar

Color I Color II Color III Color IV Color V Color VI

Giriş yada Kayıt Ol