Sepet

 

MERCEDES STAR C4 ARIZA TESPİT CİHAZI

Henüz Derecelendirilmemiş Email

Sales price $625.00
  • Description
  • Teknik Destek
Mercedes SDConnect 4 Arıza Tespit Cihazı

Mercedes SDConnect 4 Arıza tespit cihazı Mercedes marka binek, hafif ticari, ağır vasıta ve otobüsler için üretilmiş olan arıza tespit cihazıdır. Bu cihaz ile mercedes tarafından üretilmiş olan(smart, fuso, maybach, setra, cobus, foton daimler ve bharat benz) tüm motorlu araçlara müdahale edebilirsiniz. Mercedes C4 cihazı ile mercedes araçlarda tüm parametreleri istediğiniz gibi değiştirip uzman modunda aracın tüm ayarlarını dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mercedes C4 cihazı tüm parametreler açık olan program ile kullanıldığında anahtar kodlama hariç mercedes araç üzerinde hız yükseltme düşürme, motor torku arttırma düşürme, NOx sensörü arızası veya NOx sıvısı olmaması durumunda oluşan tork sınırlamasını kaldırma gibi işlemlerin tümünü yapabilirsiniz.

Mercedes ile birlikte çalışan WIS, EPC, Ewa net ve SD Media yazılımları sayesinde mercedes araçlardaki arazaların çözümlerine, parça numaralarına, herhangi bir parçanın nasıl sökülüp takılacağına bakabilirsiniz. Bunun yanı sıra hangi vidayı kaç torkla sıkacağını, hangi araca kaç kilometrede hangi yağı ve kaç litre konulabileceğini, zamanlama kayışı veya zincirini değiştirirken lazım olacak sente şeması bilgilerini kolaylıkla bulabilirsiniz.

Mercedes C4 cihazını diğer cihazlardan ayıran en önemli özelliği ise wireless (kablosuz) çalışma özelliğidir. Wireless çalışma özelliği aracın onarımı sırasında bile cihaz ile araç üzerinde diagnostik işlemleri yapıp parça testlerini kolaylıkla yapabilmenize olanak sağlayarak kullanıcının işini kolaylaştırır.

Mercedes C4 cihazı ile boğaz aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz;

Araç üzerindeki mekanik parçaların (cam sileceği, korna, klima rölesi, sinyaller, açılır kapanır camlar vs.) testlerini yapabilirsiniz.

Ağır vasıta araçlarda silindir kapama testi, kompresyon testi, turbo basıncı testi gibi motorun ateşleme sisteminde anormallik olup olmadığını anlayabileceğiniz testleri yapabilirsiniz.

Sıfır veya çıkma takılan parçayı araca tanıtabilirsiniz.

Araç üzerindeki sensör veya muşirlerin anlık olarak tüm değerlerini canlı bir şekilde görebilirsiniz.

Herhangi bir şase numarası VIN numarası vs. girişi yapmadan otomatik olarak aracı bulabilir ve hiçbir seçim yapmadan direk araca bağlanabilirsiniz.

Araca takılan yeni bir sensörü (örn. lastik basınç sensörü, kelebeği adaptasyonu vb.) araca tanıtabilirsiniz.

 

İletişim

YUKOPEL TRADİNG FREE PORT
SERBEST LİMAN PK 403
Gazimağusa 99450,
KKTC

+90 392 366 41 41
 

Hakkımızda

Obdtest.com olarak faaliyete başladığımız andan itibaren belirlediğimiz tek hedef, kullanıcı ihtiyaçlarını eksiksiz olarak yerine getirebilen ve istenen hizmetleri müşteri beklentilerini göz önünde bulundurarak mümkün olan en yüksek kalitede sektörün demirbaşlarına ulaştırabilmektir. 

Bağlantılar

Color I Color II Color III Color IV Color V Color VI

Giriş yada Kayıt Ol