Sepet

 

Şartlar Koşullar

· Yapacağınız her türlü şikayet öneri veya istek ya da tarafımıza bildirilen her türlü sorun mutlaka değerlendirilecektir ve çözüme kavuşturulması sağlanacaktır.

· İsteğinize bağlı olarak farklı kargo şirketleri ile gönderim yapılabilir. Herhangi bir kargo şirketi belirtilmemişse anlaşmalı kargo ile gönderilecektir.

· Ürün teslim alınırken lütfen paketi kontrol ediniz. Hasarlı paketleri teslim almayınız, görevliye bildiriniz.

· Vereceğimiz takip numarasıyla ürününüzün her an nerede olduğunu internet üzerinden takip edebileceksiniz.

· Ürün normal şartlarda mesai saatleri içinde ayni gün kargoya verilir. Resmi tatil günleri yapılan satışların ürünleri ise ilk iş günüde kargoya verilir.

· Ürünlerin 1 yıl üretici garantisi vardır.

· Cihaz hiç kullanılmamış, kontrol amaçlı test edilmiş sıfırdır. Tüm paketlerimiz kargo öncesi kontrol edilir, ancak yine de eksik bir parça veya yanlış bir ürün söz konusu ise bize ulaşmanız halinde ilgili ürün kargo parası tarafımızdan ödenerek adresinize gönderilir.

· İade veya değişim kargo ücreti her ne sebeple olursa olsun site kuralları gereğince satıcı değil alıcı tarafından karşılanır.

Ürünlerimizden memnun kalmadığın takdirde 7 gün içerisinde geri iade yapabilir. Ancak ürün üzerinde herhangi bir deformasyon olması DURUMUNDA HİÇ BİR ŞEKİLDE İADE GERİ ALINMAZ (zaten deformasyon dışındaki arızalar garanti kapsamındadır.)

 

 

İletişim

YUKOPEL TRADİNG FREE PORT
SERBEST LİMAN PK 403
Gazimağusa 99450,
KKTC

+90 392 366 41 41
 

Hakkımızda

Obdtest.com olarak faaliyete başladığımız andan itibaren belirlediğimiz tek hedef, kullanıcı ihtiyaçlarını eksiksiz olarak yerine getirebilen ve istenen hizmetleri müşteri beklentilerini göz önünde bulundurarak mümkün olan en yüksek kalitede sektörün demirbaşlarına ulaştırabilmektir. 

Bağlantılar

Color I Color II Color III Color IV Color V Color VI

Giriş yada Kayıt Ol